Sklep internetowy zintegrowany z Subiekt

Wyróżniaj się na tle konkurencji zwiększając wydajność sklepu internetowego

Prowadzenie sklepu internetowego wiąże się z nieustannym rozwiązywaniem problemów. Wymaga to ciągłej troski o różne aspekty, takie jak sprzedaż, obsługa klienta i logistyka. Zwiększ skuteczność swojej działalności i nie trać czasu na poprawianie błędów, korzystając z proponowanej przez nas integracji.

W wyniku połączenia subiekta ze sklepem internetowym zyskujesz efektywniejsze zarządzanie całym asortymentem. 

Wskutek synchronizacji zamówień i stanu magazynu zapewniasz swojej firmie łatwą kontrolę. Dane automatycznie są importowane ze sklepu do programu Subiekt, co powoduje, że zarządzanie staje się klarowne i pozbawione ryzyka błędów. 

System Subiekt Nexo automatycznie aktualizuje ceny i dostępność produktów w sklepie internetowym. Zaoszczędzisz tym samym czas i wydajność pracy. 

Zastosowanie integracji sprawi, że obsługa klienta będzie znacznie łatwiejsza, dzięki automatycznemu przesyłaniu informacji o statusie zamówienia. Wpłynie to również na wzrost satysfakcji. 

Wpływ na wszystko z pomocą jednego narzędzia

Integracja sklepu internetowego z programem Subiekt NEXO przyczynia się do zoptymalizowania procesów biznesowych, poprawy efektywności i eliminacji błędów. Pozwala osiągnąć większą kontrolę nad sprzedażą i magazynem, a także zapewnia spójność danych w całym przedsiębiorstwie.

Zyskaj możliwość generowania zaawansowanych raportów i analiz dotyczących sprzedaży, magazynu, klientów. Dzięki temu masz lepszy wgląd w swoje działania biznesowe i możesz podejmować skuteczniejsze decyzje.

Narzędzie zapewni Ci bibliotekę załączników, co przełoży się na ewidencjonowanie zewnętrznych plików (np. umów w formacie PDF).

Subiekt NEXO umożliwia m.in. pracę na wielu magazynach i kontrolę ich stanów. Dlatego też już nigdy więcej nie będziesz mieć problemów z błędną synchronizacją.

Otrzymasz dodatkowo organizację rezerwacji towarów do konkretnych zamówień.

Zapewnij sobie pełną kontrolę nad procesem zamówień, od ich przyjęcia przez sklep aż do fakturowania i wysyłki. Eliminuj konieczność podwójnego wprowadzania danych i minimalizuj ryzyko pomyłek. Rozbudowany system zamówień sprawi, że każda pozycja dokumentu może mieć indywidualny termin realizacji.