Przejdź na Subiekt NEXO

Subiekt Nexo – zwiększy potencjał Twojej działalności

Prowadź swój biznes w łatwy i przyjemny sposób za sprawą nowoczesnego oprogramowania Subiekt Nexo. Wprowadź funkcjonalność na wyższy level szybciej zarządzając asortymentem, zamówieniami, generowaniem faktur i wieloma innymi czynnikami.

Za sprawą bezcennego narzędzia Subiekt Nexo jesteś w stanie spotęgować efektywność prowadzonej działalności.

Jedną z najważniejszych korzyści korzystania z systemu jest jego integracja z platformami e-commerce. Dzięki temu, dane dotyczące produktów, zamówień, stanów magazynowych są automatycznie synchronizowane między Subiektem a sklepem internetowym. Na zawsze likwiduje to potrzebę ręcznego wprowadzania danych i minimalizuje ryzyko błędów.

Podczas gdy Subiekt Nexo zajmuje się uporządkowaniem różnorodnych danych,Ty możesz skupić się na rozwijaniu biznesu.

Narzędzie, które zapewnia pełną kontrolę w każdym obszarze

Subiekt Nexo daje możliwość personalizacji i dostosowywania programu do indywidualnych potrzeb Twojego sklepu internetowego. Możesz dostosować interfejs, tworzyć niestandardowe pola, raporty i formularze, definiować własne procesy biznesowe. To pozwala na lepsze zintegrowanie programu do specyfiki Twojej działalności.

  • Subiekt NEXO zapewni Ci obsługę wszystkich typów dokumentów handlowych.
  • Będziesz mieć dostęp do pełnego rozdziału dokumentów magazynowych, a także do pojedynczego lub zbiorczego generowania faktur.
  • Korekty, jeśli w ogóle będą potrzebne, zajmą jedynie ułamek sekundy.
  • Co więcej, wystawianie faktur pro forma czy faktury sprzedaży z wielu magazynów zrobią się niemalże same.

Zainwestuj w bezapelacyjną skuteczność

Korzystanie z programu Subiekt Nexo przynosi wiele korzyści dla prowadzenia małych i średnich firm. Dzięki jego zaawansowanym funkcjom zarządzania, integracji z e-commerce, personalizacji i wsparciu technicznemu, możesz skoncentrować się na rozwijaniu swojego biznesu. Z jego pomocą możesz w szybszym czasie osiągać sukces na dynamicznym rynku.

Subiekt nexo jest częścią InsERT nexo – zintegrowanego pakietu, w którego skład wchodzą również: Rachmistrz nexo (księga przychodów i rozchodów oraz ewidencja podatku zryczałtowanego), Rewizor nexo (system finansowo-księgowy), Gratyfikant nexo (system kadrowo-płacowy) oraz Gestor nexo (CRM).

Wartościowym argumentem przemawiającym za oprogramowaniem Subiekt Nexo jest jego zdolność do integracji i centralizacji wszystkich kluczowych procesów biznesowych.

Integracja oznacza, że cały proces od momentu zamówienia do dostarczenia towaru jest zoptymalizowany. Odbywa się w sposób spójny i efektywny. Na przykład, gdy dochodzi do zamówienia Subiekt Nexo automatycznie aktualizuje stan magazynowy. Do jego zadań należy generowanie dokumentów sprzedażowych i inicjowanie procesów obsługi klienta.